Laden...
kleedkamers
•thuis
•uit
18:00
Avanti W. JO11‑3
C
6
7
veld 2 B
19:30
C
Avanti W. 4
veld 3
19:30
C
SDC '12 35+3
hoofdveld A
19:30
veld 4 A
20:00
Oldenzaal 35+1
C
hoofdveld B
20:00
C
Oldenzaal 35+2
veld 4 A
20:30
C
FC Berghuizen 35+1
hoofdveld B
21:00
Quick '20 35+4
C
veld 4 A
21:30
Quick '20 35+1
C
hoofdveld B
21:30
C
Quick '20 35+3
veld 4 A
08:30
C
Victoria '28 JO8‑2
5-L
6-L
veld 3 A1
08:30
C
UD W. JO8‑1
5-R
6-R
veld 3 A2
08:30
C
FC Berghuizen MO8‑1
7-L
10R
veld 3 B1
08:30
Victoria '28 JO9‑1
C
4L
9L
veld 1-Victoria B1
08:30
C
Victoria '28 JO9‑2
3-L
4-L
veld 1 B1
08:30
C
Vogido MO9‑1
3-R
10L
veld 1 B2
08:30
C
Oranje Nassau JO10‑6
9-L
8-R
veld 3 B2
08:30
C
KOSC JO10‑1
1-L
2-L
veld 1 A1
08:30
C
De Tubanters 1897 JO10‑4
1-R
2-R
veld 1 A2
08:30
Vogido JO11‑4
C
2 B
08:30
C
De Esch JO11‑2JM
9-R
14L
veld 2 B
08:30
Quick '20 JO11‑7
C
veld 2 A
08:30
C
Sparta E. JO11‑7
7-R
13L
veld 2 A
09:00
Achilles '12 JO8‑1
C
veld 1 B1
09:00
UD W. JO8‑2
C
veld 1 B1
09:00
SV De Lutte JO9‑2
C
veld 2 B1
09:00
1R
6L
veld 2 B1
09:00
4
6R
veld 1
09:45
C
Rood Zwart JO11‑1JM
7-L
8-L
veld 2 B
09:45
De Tubanters 1897 JO11‑2
C
6
7
veld 4 B
09:45
De Tubanters 1897 JO12‑1
C
1
10
HV A
09:45
C
RKSV Bornerbroek JO12‑1
3-L
4-L
veld 1 B
09:45
C
Saasveldia JO12‑1
1-L
2-L
veld 1 A
09:45
C
FC Berghuizen MO11‑1
5-L
6-L
veld 2 A
09:45
C
Rigtersbleek JO13‑2
15
16
veld 4
09:45
11
12
veld 3
10:00
Hengelo JO10‑2
C
5 - Bistro Kees
6 - Tropic parket
veld 2 B1
10:00
Sparta E. MO15‑2
C
A. ter Huerne  veld 5 Sparta E
11:00
Sp. Glanerbrug JO12‑1
C
hoofdveld A
11:00
13
14
veld 4
11:00
C
SDC '12 JO15‑3
11
12
veld 2
11:00
C
Sc. Overdinkel JO15‑2
3
4
veld 1
11:00
C
EMOS MO15‑1
9
10
veld 3
11:15
4
6R
veld 2 B1
11:15
3
6L
veld 2 B1
11:15
EMOS JO13‑1
C
01
07
Afgeschermd  veld 2-EMOS
11:15
Quick '20 JO15‑5
C
veld 7
12:00
FC Suryoye-Mediterraneo JO17‑1
C
veld C-hoofdveld
12:15
ATC '65 MO13‑2
C
veld 5
12:30
C
Sparta E. JO15‑1
15
16
veld 4
12:30
C
Avanti W. JO17‑1
5
6
J.R.M. Geerdink  veld 3
12:30
C
FC Berghuizen JO17‑1
7
8
veld 2
12:30
SP Lochem 2
C
2
1
J. Bomans  veld 1
12:30
veld 1
13:00
2B - Kleedkamer
4B - Kleedkamer
veld 4
13:30
C
SC Enschede 1
2
1
M. Bruins  veld 1
14:00
C
Vogido JO19‑1
11
12
F. Kano-Tarah  veld 4
14:15
C
DSVD JO19‑1
13
14
veld 2
AFG
veld 3
14:45
Sparta E. MO17‑1
C
G. Dijkstra  veld 3 Sparta E
15:00
Hengelo JO19‑1
C
5 - Bistro Kees
6 - Tropic parket
veld 2
15:00
SV De Lutte JO19‑2
C
veld 2
16:15
C
De Tubanters 1897 2
3
4
Afgeschermd  veld 1
09:00
1
3
R. Brand  veld 2
09:30
C
Barbaros 45+1
4
6
veld 1 A
09:30
2
8
veld 1 B
10:45
5
7
Afgeschermd  veld 3
13:00
Rigtersbleek 2
C
M. Scholten  veld 1
20:30
C
Sparta E. 9
F.G.C Scholten  veld 4
17:30
FC Aramea JO13‑1JM
C
7 - Kleedkamder 7
5 - Kleedkamder 5
veld 1-Fc Aramea - Hoofdveld
20:00
Tubantia 4
C
veld 4
08:30
C
BSC Unisson JO8‑1
veld 1 A1
08:30
C
Delden JO8‑2JM
veld 4 A1
08:30
De Tubanters 1897 JO8‑3
C
5
8
veld 4 A1
08:30
C
GVV Eilermark JO9‑1
veld 1 A2
08:30
SDC '12 JO9‑1
C
hoofdveld A1
08:30
veld 4 B1
08:30
C
De Tubanters 1897 JO9‑3
veld 4 A2
08:30
C
Bon Boys JO10‑1
veld 3 A2
08:30
C
ATC '65 JO10‑3
veld 4 B2
08:30
FC Berghuizen MO10‑2
C
veld 2 B1
08:30
C
Rigtersbleek JO10‑4
veld 3 B2
08:30
Quick '20 JO11‑5
C
veld 2 A
08:30
Sparta E. JO13‑4
C
veld 2 Sparta E
09:00
GVV Eilermark JO9‑2
C
veld 1 B1
09:00
veld 1 A1
09:30
Rigtersbleek JO12‑1
C
veld 1 A
09:45
veld 1-NEO veld 1 A
09:45
C
GVV Eilermark JO11‑1
veld 3 B
09:45
veld 1 B
09:45
C
Victoria '28 JO12‑1
veld 4 A
09:45
EMOS JO12‑1
C
veld 2-EMOS A
09:45
Tubantia JO12‑3
C
veld 1 A
10:00
4R
6R
veld 2 B2
10:00
Sc. Overdinkel JO10‑2
C
veld 1 A1
10:15
veld 1 A1
10:30
Achilles '12 JO15‑1
C
veld 1
11:00
C
Wilhelminaschool JO13‑1
veld 4
11:00
C
Wilhelminaschool MO13‑1
veld 1
11:00
C
ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO15‑1
veld 2
11:15
Quick '20 MO15‑2
C
veld 6
11:30
GVV Eilermark JO13‑1
C
veld 1
12:15
veld 2-NEO veld 2
12:30
C
FC Berghuizen JO15‑1
veld 2
12:30
veld 1
12:30
C
Sc. Overdinkel MO17‑1
veld 3
12:45
De Tubanters1897 JO15‑1JM
C
1
9
J. Evers  HV
12:45
Quick '20 JO17‑7
C
veld 3
12:50
FC Suryoye-Mediterraneo JO19‑1
C
veld C-hoofdveld
14:30
Vogido JO17‑1
C
2
14:30
FC Berghuizen JO19‑1
C
J.A. ter Braak  veld 2
14:30
C
EMOS JO19‑2
veld 4
14:30
C
Sparta E. JO19‑3
veld 2
14:30
EFC PW 1885 1
C
J. Floors  veld 1
14:30
C
Quick '20 2
M.P. Smit  veld 3
14:30
Avanti W. MO20‑1
C
veld 3
14:30
C
Wilhelminaschool VR1
veld 1
14:45
De Tubanters 1897 3
C
3
10
veld 3
16:30
veld 4
16:30
veld 1
16:30
C
Drienerlo 3
veld 2
16:30
C
Quick '20 15
veld 1
16:30
C
BZSV de Blauwwitters 2
veld 3
16:45
Quick '20 6
C
veld 3
09:00
veld 1-SVV '91/TVV hoofdveld A
10:00
Sc. Overdinkel 2
C
veld 2
10:00
SVV '91 45+1
C
veld 1-SVV '91/TVV hoofdveld B
10:15
veld 1
10:45
veld 3
10:45
veld 1
12:30
C
SDC '12 MO17-1 (9‑tal)
9
10
veld 4
13:00
9
10
veld 3
14:00
veld 1-NEO veld 1
16:15
B
Barbaros JO19‑1
veld 4
09:30
C
BSC Unisson 45+1
2
3
veld 1 B
11:00
veld 1
12:00
EFC PW 1885 2
C
veld 1