Laden...
kleedkamers
•thuis
•uit
Sportpark Het Wooldrik ENSCHEDE
19:30
C
Vogido 35+1
veld 2
20:00
De Tubanters 1897 35+1
C
veld 2
20:30
C
Victoria '28 35+1
veld 2
21:30
FC Aramea 35+1
C
veld 2
Sportpark De Molendijk DENEKAMP
19:30
C
RSC 35+1
veld 2
20:00
Quick '20 35+5
C
veld 2
20:30
C
SDC '12 35+5
veld 2
08:30
C
Oranje Nassau JO8‑1JM
7L
5R
4A
08:30
C
Victoria '28 JO8‑2
7R
9L
4B
08:30
C
Berghuizen JO8‑3JM
veld 1
08:30
C
De Esch JO8‑3
8L
9R
4C
08:30
C
Sparta E. JO9‑2
4L
5L
1C
08:30
Quick '20 JO9‑8
C
veld 4
08:30
C
UD W. JO9‑2JM
4R
6L
1D
08:30
Oranje Nassau JO10‑1
C
13-R
6
2A-R
08:30
C
Avanti W. JO10‑1
1L
2L
1A
08:30
C
SDC '12 JO10‑2
1R
3L
1B
08:30
BWO JO11‑1
C
veld 4
08:30
Quick '20 MO11‑1
C
veld 2
09:00
FC Aramea JO9‑1
C
veld 2-Fc Aramea
09:30
SDC '12 JO10‑3
C
hoofdveld
09:45
C
De Tubanters1897 JO11‑3JM
3R
4R
1CD
09:45
C
UD W. JO11‑1
5R
6R
4AB
09:45
C
BWO JO11‑6
7R
8R
4CD
09:45
De Tubanters 1897 JO11‑4
C
L. de Boer  hoofdveld
09:45
C
SV De Lutte JO12‑1
1R
2R
1AB
09:45
C
Delden JO13‑1
AJC 5
AJC 6
Veld 2
09:45
Quick '20 MO13‑1
C
veld 8
10:00
Grol JO9‑1
C
6B
7B
veld 1A
10:00
FC Berghuizen JO12‑1JM
C
3en5
4
2A
10:00
FC Berghuizen MO12‑1
C
7
8
1A
11:00
C
HHC Hardenberg JO13‑1
1
2
J.T.H. Kwast  Veld 1
11:00
C
Quick '20 JO15‑8
3
4
Veld 4
11:00
C
Vogido MO15‑1
9
10
Veld 2
11:15
Avanti W. JO13‑5
C
EILERMARK
12:00
Drienerlo 4
C
veld 2
12:15
GVV Eilermark 3
C
veld 2
12:30
C
Bon Boys JO15‑1
1
2
T. Lawani  Veld 1
12:30
C
De Tubanters 1897 JO15‑2
5
6
Veld 2
12:30
C
Rigtersbleek JO15‑3
7
8
Veld 4
12:30
PH VR1
C
veld 1
12:45
Quick '20 JO17‑2
C
veld 2
13:00
Avanti W. JO19‑2
C
12
1
1.
14:30
Reutum JO17‑1
C
veld 1
14:30
C
FC Berghuizen JO17‑2
3
4
Veld 4
14:30
FC Dinxperlo MO17‑1
C
veld 1
14:30
C
SV De Lutte JO19‑1
1
2
Veld 1
14:30
C
Markelo MO19‑1
veld 2
14:30
Enter Vooruit VR1
C
veld 4
16:15
C
SDC '12 JO19‑3
9
10
Veld 1
16:15
C
Vogido 3
7
8
Veld 2
16:15
C
BZSV de Blauwwitters 3
5
6
Veld 4
09:00
Rood Zwart 4
C
M. Spoler  veld 1
09:30
C
SV De Lutte 45+1
veld 1
10:45
C
DSVD 3
veld 1
10:45
J.B. Schepers  veld 4
11:15
Rood Zwart 2
C
J.A. Peters  veld 1
14:00
C
Luctor Et Emergo 1
D.J. Hoffmann  veld 1
18:15
C
Saasveldia JO12‑1
3R
4R
J. ten Asbroek  1CD
08:30
C
Excelsior '31 JO8‑1
veld 4
08:30
C
De Tubanters 1897 JO8‑2
veld 1
08:30
Berghuizen JO8‑2JM
C
9 (J) - 7 (M)
8
2B1
08:30
C
Victoria '28 JO9‑2
veld 1
08:30
C
SDC '12 JO9‑4
veld 4
08:30
SDC '12 JO9‑5
C
hoofdveld
08:30
C
ATC '65 JO10‑1
veld 1
08:30
Victoria '28 JO10‑1
C
07L
01L
Veld 3ab
08:30
C
Quick '20 JO10‑8
veld 4
08:45
SJO HSC - Buurse JO9‑1
C
veld 1
08:45
RSC JO10‑1JM
C
veld 1
09:00
GVV Eilermark JO8‑2
C
veld 1
09:30
SV De Lutte JO11‑1
C
veld 2
09:45
C
ATC '65 JO11‑1
veld 1
09:45
C
Vogido JO11‑4
veld 4
09:45
C
Avanti W. JO12‑1
veld 4
09:45
C
Rigtersbleek JO12‑3
veld 1
09:45
Quick '20 JO12‑5
C
veld 2
10:00
LSV JO9‑1
C
K1L
K2L
Veld 2 B (natuurgras)
10:00
Sparta E. JO11‑3
C
veld 4 Sparta E
10:00
FC Berghuizen JO11‑1
C
5L
6R
2B
10:00
TVC '28 JO13‑1
C
J.R.M. Geerdink  veld 2
10:30
F.C. Ommen MO19‑1
C
1
2
veld 1
11:00
C
ST Rietmolen/Lochuizen JO13‑2JM
veld 4
11:00
C
Sparta E. MO13‑2
veld 1
11:15
Rood Zwart JO13‑1
C
veld 3
11:15
Quick '20 JO15‑3
C
veld 2
11:15
Avanti W. JO15‑5
C
veld 4
11:15
UD W. MO15‑1
C
veld 1
11:30
De Esch JO15‑3
C
veld 2
13:00
Avanti W. JO15‑1
C
J. Evers  4.
14:00
NEO JO17‑4
C
veld 1-NEO veld 1
14:30
C
Victoria '28 JO17‑1
T. Regelmann  veld 1
14:30
C
AJC '96 JO17‑1
veld 4
14:30
C
Longa '30 MO17‑1
veld 2
14:30
Victoria '28 JO19‑1
C
12
06
J.M. Lansink  Veld 1
14:30
UD W. JO19‑2JM
C
H. Kok  veld 1
16:15
C
RSC JO19‑2
veld 1
16:15
C
Drienerlo 3
veld 4
16:15
C
Achilles E 5
veld 2
16:45
Quick '20 16
C
veld 6
18:00
C
Vogido VR2
veld 1
09:00
C
Borne 2
veld 1
09:15
Avanti W. 45+1
C
veld 3
10:00
Fleringen 2
C
veld 1
10:15
SDC '12 8
C
veld 4
10:45
C
Victoria '28 2
A.J. Eulink  veld 4
11:00
veld 2
14:00
TVO 1
C
T. Eijkelkamp  veld 1
08:30
C
Rigtersbleek JO8‑2
veld 1
08:30
C
SV De Lutte JO8‑2
veld 4
08:30
C
Wilhelminaschool JO9‑1
veld 1
08:30
De Tubanters 1897 JO9‑2
C
veld 1
08:30
C
De Tubanters 1897 JO9‑3
veld 4
08:30
C
Quick '20 JO9‑7
veld 1
08:30
Quick '20 JO10‑3
C
veld 4
08:30
C
Quick '20 JO10‑5
veld 4
08:30
ATC '65 MO13‑2
C
veld 6
08:45
Reutum JO9‑2
C
veld 1
09:00
GVV Eilermark JO8‑1
C
veld 1
09:00
AJC '96 MO10‑1
C
veld 1
09:00
Achilles E JO12‑1
C
veld 1
09:30
Excelsior '31 JO10‑1
C
veld 3-Excelsior'31
09:30
C
DSVD JO15‑1
veld 2
09:45
Tubantia JO11‑3
C
veld 1
09:45
C
NEO JO11‑7
veld 4
09:45
C
Avanti W. JO11‑3
veld 1
09:45
C
EMOS JO12‑3
veld 1
10:00
Avanti W. MO11‑1
C
veld 3
11:00
C
Tubantia JO13‑1
veld 1
11:00
C
Wilhelminaschool JO13‑2
veld 2
11:00
C
AJC '96 JO15‑1
veld 4
11:15
De Tubanters 1897 JO13‑3
C
hoofdveld
11:30
EMOS JO12‑2
C
veld 3-EMOS
12:30
C
De Tubanters 1897 JO15‑1
veld 1
12:30
C
ATC '65 JO15‑3
veld 4
12:30
C
NEO MO15‑1
veld 2
13:00
KOSC JO17‑2
C
D. Veldhuis  veld 1
14:30
C
Achilles '12 JO17‑2
veld 4
14:30
EMOS MO17‑1
C
veld 3-EMOS
14:30
C
De Tubanters 1897 JO19‑1
veld 1
14:30
C
Oranje Nassau MO19‑1
veld 2
14:30
Victoria '28 2
C
07
01
Veld 2
14:30
FC Berghuizen VR1
C
veld 3
15:00
Rigtersbleek JO19‑2
C
veld 1
15:30
ST: Bon Boys - Hoeve Vooruit VR2
C
Hoeve Vooruit
16:15
C
Vosta JO19‑1
veld 4
16:15
C
Victoria '28 3
veld 1
16:15
C
Tubantia 5
veld 2
16:45
ATC '65 8
C
veld 1
09:30
C
RSC 45+2
veld 1
10:45
C
Stevo 5
veld 4
10:45
C
RSC 6
veld 1
11:00
KOSC 3
C
5
7
Veld 1
11:15
Juventa '12 3
C
veld 1-Juventa'12
14:00
C
UDI 1
veld 1